Перейти до основного вмісту
Обрати квартиру
about us image all plane
numbers
 
тис.
забудованих м2
49
будинків
 
тис.
квартир
15
років роботи

BUDIVESTCONTACT – компанія-забудовник на українському ринку нерухомості з досвідом та історією. Ми створюємо комфортний простір, в якому хочеться жити.

about us btn
About Us Paragraph
about us icon
about us text icon
Становлення та розвиток компанії
Розпочавши свою діяльність понад 15 років тому, компанія заявила про себе на ринку нерухомості в Київській області. Першими проектами забудовника були приватні будинки. З 2010 року компанія стала офіційно називатися «Будінвестконтакт». Так, з маленької команди, що будує близько 400 м2, ми виросли до кооперативу, що забудовує понад 1000 мм2 житлової нерухомості.

Першим масштабним і успішним проектом стала «Софіївська Слобідка» - перший житловий комплекс, побудований у Софіївській Борщагівці. Квартири від забудовника Журби Олександра Валерійовича можна придбати у новому ЖК «Сади Вишневі» на кордоні Києва та Вишневого.
 
about us icon
about us text icon
Команда професіоналів

«Будінвестконтакт» - це, перш за все, люди. Віддані своїй справі, відповідальні та впевнені спеціалісти. Це згуртований колектив, у якому успішно поєднуються професійність, досвід, традиції та інновації. У компанії працюють понад 70 штатних спеціалістів. Близько 20 брокерів у 10-ти відділах продажу завжди раді відповісти на будь-яке питання і проконсультувати.

about us icon
about us text icon

Про Забудовника

Журба Олександр Валерійович

Ми завжди прагнемо перевершувати очікуваний результат, бо будуємо якісно і працюємо професійно. Розвинута інфраструктура наших житлових комплексів дозволить мешканцям комплексу насолоджуватися комфортним життям і заміською атмосферою.
 
body2

Компанія вже понад 15 років займається зведенням нерухомості, і є першим забудовником у Софіївській Борщагівці. В експлуатацію здано 49 будинків і заселено понад 9 тис. щасливих сімей, що говорить про довіру покупців і надійності будівельної компанії. Проектування і будівництво повністю відповідають Державним будівельним нормам. Компанія утвердилася на ринку завдяки сумлінності, якості та надійності.

Webform

Наш менеджер зв’яжеться з Вами у найближчий час
X