Перейти до основного вмісту
Обрати квартиру
 
тис.
забудованих м2
49
будинків
 
тис.
квартир
15
років роботи
about us icon
about us text icon
Становлення та розвиток компанії
Розпочавши свою діяльність понад 15 років тому, компанія заявила про себе на ринку нерухомості в Київській області. Першими проектами забудовника були приватні будинки. З 2010 року компанія стала офіційно називатися «Будінвестконтакт». Так, з маленької команди, що будує близько 400 м2, ми виросли до кооперативу, що забудовує понад 1000 мм2 житлової нерухомості.

Першим масштабним і успішним проектом стала «Софіївська Слобідка» - перший житловий комплекс, побудований у Софіївській Борщагівці. Квартири від забудовника Журби Олександра Валерійовича можна придбати у новому ЖК «Сади Вишневі» на кордоні Києва та Вишневого.
 
about us icon
about us text icon
Команда професіоналів

«Будінвестконтакт» - це, перш за все, люди. Віддані своїй справі, відповідальні та впевнені спеціалісти. Це згуртований колектив, у якому успішно поєднуються професійність, досвід, традиції та інновації. У компанії працюють понад 70 штатних спеціалістів. Близько 20 брокерів у 10-ти відділах продажу завжди раді відповісти на будь-яке питання і проконсультувати.

about us icon
about us text icon

Про Забудовника

Журба Олександр Валерійович

Ми завжди прагнемо перевершувати очікуваний результат, бо будуємо якісно і працюємо професійно. Розвинута інфраструктура наших житлових комплексів дозволить мешканцям комплексу насолоджуватися комфортним життям і заміською атмосферою.
 

Title about us

hover card title

Становлення та розвиток компанії

Розпочавши свою діяльність понад 15 років тому, компанія заявила про себе на ринку нерухомості в Київській області. Першими проєктами забудовника були приватні будинки. З 2010 року компанія стала офіційно називатися «Будінвестконтакт». Так, з маленької команди, що будувала близько 400 м2, ми виросли до кооперативу, що забудовує понад 1000 м2 житлової нерухомості.

Першим масштабним і успішним проєктом стала «Софіївська Слобідка» - перший житловий комплекс, побудований у Софіївській Борщагівці. Квартири від забудовника Журби Олександра Валерійовича можна придбати у  ЖК «Сади Вишневі» на кордоні Києва та Вишневого.

Webform

Наш менеджер зв’яжеться з Вами у найближчий час
X